معاونت تحقیقات و فناوری

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی سمنان

تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی سمنان

صبح امروز دوشنبه اول دی ماه سال 99، جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 1399 با حضور دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر پرویز کوخایی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر سعید کساییان معاون آموزشی دانشگاه و جمعی از اساتید و دانشجویان برگزیده در سالن آمفی تئاتر امام رضا (ع) ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تبریک به پژوهشگران برتر، گفت: پژوهشی مفید و کارامد است که به تولید محصول و یا فرایندی که منجر می شود به ارائه خدمات سلامت محور کمک کند.  

دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: اولویت کنونی کشور مدیریت تمام عیار بیماری COVID-۱۹ است که متأسفانه نظام سلامت، اقتصاد، جامعه و سیاست را در جهان متأثر ساخته و همکاران سخت کوشمان در نظام سلامت ماههاست در فشار سنگینی قرار دارند. و شما پژوهشگران باید در این راستا به جامعه کمک کنید.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه با اشاره به وضعیت بحران کرونا حاکم بر جهان و کشور و نیاز توسعه های، افزود: نقش موثر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در راه اندازی آزمایشگاه تشخیص مولکولی کرونا ویروس این دانشگاه و همچنین اهمیت کاربردی پژوهش در وضعیت فعلی و پیدا نمودن راه حل برای خروج از این بحران و سلامت جامعه، از ماموریت های مهم محققین و پژوهشگران پرتلاش کشور است.

همچنین در ابتدای مراسم دکتر پرویز کوخایی ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به پژوهشگران برتر دانشگاه، گزارشی از عملکرد و جایگاه فعلی تحقیقات و فناوری دانشگاه در جهان و کشور را ارائه نمود.

وی بیان داشت: برگزاری جشنواره های علمی و تلاش اساتید و دانشجویان در عرصه پژوهش یک حرکت در جهت امیدزایی برای قشر جوان دانشجو، امیدزایی برای جامعه ای است که این روزها، سخت محتاج یافتن راه علمی درست جهت مبارزه با این بیماری همه گیر جهانی می باشد.

دکتر کوخایی افزود: جایگاه فعلي دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در بين دانشگاه هاي علوم پزشكي سراسر كشور از بابت ميزان مقالات، استنادات، و مقالات با همكاري محققان بين المللي ٢٨ است. شاخص H دانشگاه نسبت به ٢ سال گذشته با ٩ پله افزايش به ٤٤ رسيده است و تعداد كل مقالات دانشگاه در ايندكس هاي مختلف ٢٣١٣ مقاله مي باشد. همچنين ميزان استنادات به مقالات محققان این دانشگاه، ١٥٧٦٥ است.

در پایان از پژوهشگران برتر و عوامل علمی و اجرائی دومین کنگره بین المللی تغذیه ورزشی ایران و ششمین همایش پژوهشی سالیانه دانشگاه با اهدای تندیس و لوح سپاس قدردانی شد.

پژوهشگران برتر

ردیف

نام و نام خانوادگی

دانشکده

رتبه

1

دکتر مجید اسلامی

پزشکی (علوم پایه)

برتر دانشگاه

2

دکتر بهمن یوسفی

پزشکی (علوم پایه)

برتر دانشگاه

3

دکتر مرجان بهرامی نسب

پزشکی (علوم پایه)

1

4

دکتر پرویز کوخایی

پزشکی (علوم پایه)

2

5

دکتر اکرم علیزاده

پزشکی (علوم پایه)

3

6

دکتر روح الله رستمی

بهداشت

1

7

دکتر فرین فاطمی

بهداشت

2

8

دکتر نسیم خورشیدیان

تغذیه و علوم غذایی

1

9

دکتر مجتبی یوسفی اصلی

تغذیه و علوم غذایی

2

10

دکتر علی ولی نژادی

پیراپزشکی

1

11

دکتر فاطمه احسانی

توانبخشی

1

12

دکتر منیر نوبهار

پرستاری و مامایی

1

13

دکتر نازیلا عاملی

دندان پزشکی

1

14

آقای احمد جیدی

معاونت درمان (کارمند)

1

15

دکتر آنا عبدالشاهی

مرکز تحقیقات برتر (سلامت غذایی)

1

16

خانم مینا شایسته فر

محقق برتر جوان

1

17

دکترحسن کرامتی

مقاله برتر

1

18

شاهرخ خجسته فر

واحد فناور برتر

-

19

آقای نصرالله مرادی کر

دانشجوی پژوهشگر برتر بند ک

-

20

خانم پرنیا ترحمی

دانشجوی ارائه برتر همایش کشوری

-

21

آقای پویا یوسفلی

دانشجوی ارائه برتر همایش کشوری

-

 

کلمات کلیدی
مهندس علیرضا عمادی
تهیه کننده:

مهندس علیرضا عمادی

تصاویر

جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 1399 برگزار شد جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 1399 برگزار شد جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 1399 برگزار شد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *