جلسه شورای محیطی ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه برگزار شد

جلسه شورای محیطی ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، جلسه شورای محیطی ارتباط با صنعت و جامعه این دانشگاه روز سه شنبه مورخ 16 آبان ماه 1402 در محل سالن جلسات معاونت آموزش و با حضور دکتر علیرضا دهدشتی سرپرست دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه، دکتر منیر نوبهار، دکتر حمید ابوطالب، دکتر آوا نیک بین اعضای شورا و مارال همتی کارشناس این دفتر برگزار شد.

در این جلسه توجیهی که با محوریت آشنایی اعضای شورای محیطی با وظایف، دستورالعمل‌ها، چشم انداز و دستاوردهای دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه برگزار شد، به ارائه گزارش از تمامی اقدامات صورت گرفته دفتر پرداخته شد. 

نحوه تعامل با صنایع و سازمان ها در راستای احصاء نیازهای پژوهشی، روش های تسهیل فرآیندهای اجرایی درون و برون سازمانی، شناسایی و عضویت محققان در سامانه های عرضه و تقاضای پژوهش، راهکارهای توجیه و تشویق محققان دانشگاه جهت انجام طرح های پژوهشی، خدماتی و آموزشی مرتبط با صنعت و جامعه و سایر موارد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین جمع آوری نظرات و پیشنهادات اعضای هیئت علمی و محققان در تدوین آئین نامه حمایت از طرح های ارتباط با صنعت در دستور کار قرار گرفت. 

  • کد خبر : 47548
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
مارال همتی
خبرنگار

مارال همتی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *