خانه | معاونت تحقیقات و فناوری | اخبار | معرفی توانمندی ها و امکانات آموزشی |
اخبار > طراحی فرم جدید انتشار تازه های پژوهش محققین دانشگاه برای پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تحقیقات و فناوری

طراحی فرم جدید انتشار تازه های پژوهش محققین دانشگاه برای پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور

در جهت تبادل بهینه دستاوردهای تحقیقاتی دانشگاه و جامعه و در راستای سیاستهای وزارت متبوع، دانشگاه علوم پزشکی سمنان در نظر دارد تازه های پژوهشی طرح های پژوهشی دانشگاه را که از ابتدای سال 1396 به اتمام رسیده‌اند از طریق پایگاه نتایج پژوهش‌های‌ سلامت‌ کشـور http://news.research.ac.ir منتشر نماید. معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه به اطلاع كليه اساتيد و اعضاء محترم هيئت علمي، محققين، و دانشجويان دانشگاه مي‌رساند در خصوص نگارش تازه هاي پژوهشي طرح هاي تحقيقاتي، تازه‏هاي پژوهشي را حداكثر در 300 كلمه، به زبان ساده و روان و قابل فهم براي آحاد مختلف مردم با سطوح دانشي متفاوت  نگارش شود. از پژوهشگران گرامی درخواست میگردد با همکاری نماینده ترجمان دانش در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، فرم پیوست را تکمیل نمایند.

اين فرم بايد به زبان فارسي (و درصورت لزوم انگليسي) تايپ شده و فاقد هرگونه ابهامي، تكميل و هنگام تقاضاي مجري جهت تسويه حساب طرح و ارائه گزارش نهايي، به معاونت تحقيقات و فناوري ارائه گردد.

قابل ذكر است كه فايل جديد تازه‌هاي پژوهشي در سايت معاونت‌و‌تحقيقات به آدرس https://rtvc.semums.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=24&fkeyid=&siteid=24&pageid=4773&siteid=24 در دسترس ميباشد.


٠٩:٣٠ - يکشنبه ٣ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٧٦٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٩آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 25997 
© 2014 - 2014 معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان